Menu

Kancelaria Prawna Brodniccy.pl Radcy Prawni Sp.k.
ul. Grudziądzka 107, 87-100 Toruń 
tel: 056 622 24 77  tel kom: 692 491 016
fax: 056 649 40 02
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O kancelarii

Kancelaria Brodniccy i Wspólnicy to dynamicznie rozwijający się zespół profesjonalistów o bogatym doświadczeniu w różnych dziedzinach prawa. 
W kręgu naszych specjalności szczególne miejsce zajmuje prawo bankowe, prawo spółek handlowych, prawo zobowiązań oraz prawo gospodarcze. 
Kładziemy nacisk na budowanie partnerskich relacji z naszymi kontrahentami opartych na wzajemnym zaufaniu. Powierzone nam zaufanie to pewna inwestycja w profesjonalną obsługę w ramach naszych kompetencji. 

Doświadczenie, które posiadamy to efekt kilkunastu lat pracy w zakresie obsługi prawnej zarówno podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i Klientów indywidualnych. Kancelaria ma swoją siedzibę w Toruniu, Przedstawicielstwo w Warszawie i Poznaniu, ale za sprawą e-zleceń świadczymy kompleksowe doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych z całego kraju. 

Części z obsługiwanych przez nas przedsiębiorców towarzyszymy od początku ich działalności. Obecnie są to dobrze prosperujące podmioty z kapitałem polskim, ale również z udziałem kapitału zagranicznego, oraz inwestorzy zagraniczni. Ufamy, iż ich stałość zawdzięczamy także dbałości o to, by nasze opinie i porady miały walor jak najbardziej praktyczny. 

powrót na górę