Menu

Kancelaria Prawna Brodniccy.pl Radcy Prawni Sp.k.
ul. Grudziądzka 107, 87-100 Toruń 
tel: 056 622 24 77  tel kom: 692 491 016
fax: 056 649 40 02
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Brodniccy Radcowie Prawni Sp.k. - Kancelaria, Adwokat, Radca Prawny, Odszkodowania Toruń

Z czystej uczciwości nie zagwarantujemy, że wygrają Państwo każdą powierzoną nam sprawę, nie zagwarantujemy też,  że podejmiemy się każdej sprawy.

Zapewniamy jednak, że jak już podejmiemy się poprowadzić sprawę, to zrobimy to z najwyższą starannością.

Z racji tego, iż ochrona interesu naszego klienta jest najważniejszą częścią naszej pracy, a dobro ich interesów leży w naszej gestii, staramy się aby współpraca opierała się na profesjonalizmie, partnerstwie i wzajemnym zaufaniu co w rezultacie daje najkorzystniejsze efekty w każdej powierzonej nam sprawie. Elastyczna organizacja pracy, zespołowa analiza zagadnień prawnych, brak narzuconych limitów czasowych, absolutnie przejrzyste zasady rozliczeń finansowych z klientem gwarantują najwyższą jakość usług, które jesteśmy gotowi zapewnić. Niestety wiąże się to z ograniczeniem ilości zleceń, których się podejmujemy.

Każdy radca prawny czy adwokat naszego zespołu specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa i do tych specjalizacji ogranicza się działalność kancelarii.
Zatem znajdą Państwo u nas pomoc prawną w obszarze: prawa kodeksu spółek handlowych i gospodarczego, prawa bankowego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, prawa administracyjnego, odszkodowań medycznych i ubezpieczeniowych.
Z równą pasją i oddaniem podejmujemy się także reprezentacji w typowych sprawach, z zakresu takich dziedzin, jak windykacja należności, tworzenie, bieżąca obsługa oraz upadłość i likwidacja spółek prawa handlowego.

W ślad za naszymi klientami w roku 2013 poszerzyliśmy naszą działalność otwierając Law Office Brodniccy Ltd z siedzibą w Londynie, a w roku 2014 otworzymy również kancelarię w Berlinie.

Jako zespół profesjonalistów jesteśmy dumni zarówno ze swojej pozycji, jak również z ogromnego zaufania, jakim nas darzą klienci. Wielu z nich z naszą pomocą zażegnało szereg problemów prawnych, a przedsiębiorcy którzy wybrali naszą kancelarię na starcie swojej działalności, obecnie wyróżniają się na rynku polskim i zagranicznym jako przedsiębiorcy i inwestorzy z nie małym kapitałem.